XI POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

26.04.2022 r. w sali Kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie odbył się XI Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Mławie pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Przegląd miał charakter konkursu, którego celem było popularyzowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie umiejętności wokalnych oraz możliwość zaprezentowania się na scenie. W konkursie nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Wiewiórki”, prezentując utwór pt. „Kaczka Dziwaczka”. Nasz zespół otrzymał wyróżnienie. Laureaci konkursu otrzymali dyplom oraz słodki upominek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozstrzygnięcie konkursu na Mławską Palmę Wielkanocną

Dnia 10.04.2022 r. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Mławie rozstrzygnięto konkurs DEKANALNY NA MŁAWSKĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. zobacz więcej

Drodzy Rodzice nasza placówka wzięła udział w zbiórce makulatury dla Sebastiana Jankowskiego poparzonego na skutek wybuchu butli z gazem. Makulatura została pożytecznie wykorzystana przez firmę recyklingową. Cały dochód z akcji został przekazany na kosztowną rehabilitację Sebastiana. Zbierając makulaturę kierowaliśmy się mottem: „dobro raz dane będzie dwa razy pomnażane”. Finał akcji miał miejsce w OSP
w Szydłowie, gdzie podliczono środki ofiarowane przez darczyńców. W sumie uzbierano 20660 zł. Cieszymy się, że do tej kwoty mogliśmy dołożyć małą cegiełkę. Serdecznie dziękujemy!

Nadal można wspomóc Sebastiana za pośrednictwem SIEPOMAGA.pl. Oto link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/sebastian-jankowski

SZANOWNI RODZICE!!!

Przypominamy, że w dniach
11-12.06.2020 r.

Przedszkole i Żłobek będą nieczynne.

Drodzy Rodzice!
Przypominamy, iż nadal trwa rekrutacja do Żłobka
i Przedszkola Niepublicznego Bajkowy Dworek na rok szkolny 2020/2021. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami jakie ukazały się na Portalu Informacyjnym Mława Press:
https://mlawapress.pl/trudny-wybor-dla-kazdego-rodzica-wybierz-jak-najlepiej/

DRODZY RODZICE!

Bardzo nam miło poinformować Państwa,
Żłobek i Przedszkole będą czynne od 11.05.2020 r.

Przyprowadzając dziecko do Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Bajkowy Dworek  prosimy o dostosowanie się do wytycznych przygotowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz do Procedur funkcjonowania Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Bajkowy Dworek oraz Wewnętrznych procedur bezpieczeństwa, które będą obowiązywały w naszym żłobku i przedszkolu w czasie trwania choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS-Cov-2.

Każdy Rodzic wyrażający chęć przyprowadzenia dziecka do placówki zobowiązany jest pobrać ze strony żłobka/przedszkola formularz wraz z załączonymi oświadczeniami. Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie drogą elektroniczną na adres [email protected] do dnia 10.05.2020 r.
Będzie to podstawą przyjęcia dziecka do placówki od 11.05.2020 r.

Dziękujemy za rozwagę i stosowanie do zaleceń
Pracownicy Bajkowego Dworku

 Formularz
 Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa
 Procedury funkcjonowania
 Wytyczne GIS dla żłobków i przedszkoli

Drodzy Rodzice!

W związku z pytaniami dotyczącymi powrotu dzieci do przedszkola udostępniamy Państwu wytyczne dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych formach wychowania przedszkolnego wydane przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministra Zdrowia oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 Wytyczne dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego