KONKURS NA MŁAWSKĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

W Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Mławie odbył się konkurs na MŁAWSKĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. W tegorocznym konkursie na tradycyjna palmę wielkanocną wzięły udział dzieci z grup 3-letnich naszego przedszkola MISIE, KANGURKI oraz PINGWINKI pod kierunkiem pani Mileny Naguckiej, pani Soni Majewskiej, pani Karoliny Gutowskiej, pani Iwony Kowalskiej, pani Andżeliki Szymańskiej oraz pani Joanny Kłos. Konkurs był organizowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz Parafię Matki Bożej Królowej Polski, a Patronami konkursu był Burmistrz Miasta Mława, Starosta Powiatu Mławskiego oraz Dziekan Dekanatu Mławskiego – Zachodniego. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi14.04.2019r. po Mszy Świętej o godz. 12.00 w Parafii Matki Bożej Królowej Polski
w Mławie.
Wykonane przez nas dzieło osiągnęło 4,5 m wysokości. Palma były wyjątkowa i niepowtarzalna, a wszystko to dzięki rodzinom dzieci, które zaangażowały się w pomoc wykonując piękne kolorowe kwiaty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom za aktywny udział w tym przedsięwzięciu i trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie.